1750 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
1750 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Vien Drop Puan Programı

Siz Vienurla üyelerine özel bir program geliştirdik ve adını da Vien Drop Puan koyduk. Bir başka deyişle online sayfamızdan satın aldığınız ürünler karşılığında Vien Drop Puan kazanıyor ve sonraki alışverişlerinizde indirim ayrıcalıklarından yararlanıyorsunuz.

Peki bu program nasıl çalışıyor?

Her 10 Vien Drop Puan, 1 TL değerindedir. Favori ürünlerinizle yapacağınız alışverişlerinizde ürün sayfasında belirtilen puan kadar Vien Drop Puan kazanacaksınız. Kazandığınız Vien Drop Puanlar bir sonraki alışverişinizde hesabınıza giriş yaptığınızda sepetinizde otomatik olarak kullanılabilir hale gelecektir.

Vien Drop Puan Programından yararlanmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Kazanmaya başlamak için yapmanız gereken sadece web sitemize üye olup alışveriş yapmak. Hesabınıza tanımlanan puanlarınızı gelecek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Üye olmadan gerçekleştirilen alışverişlerden Vien Drop Puan kazanamazsınız.

Puan kazanmak için sadece ürün mü satın almam gerekiyor?

Hayır, bu program siz üyelerimiz için birçok kampanyayı da beraberinde sunuyor. Doğum günlerinizde, belirlediğimiz özel günlerde ve sosyal medya hesaplarınızda @vienurla hesabımızı etiketleyerek yaptığınız paylaşımlarınızda birçok Vien Drop Puan kazanıyor olacaksınız.

Puanlarım ne zamana kadar geçerli?

Kazandığınız drop puanlar yıl sonuna kadar geçerlidir. Yıl sonuna kadar kullanmadığınız puanlar silinir.

Biriken puanlarımı nasıl görüntüleyebilirim?

Vien Drop Puanlarınızı istediğiniz zaman hesabınızdaki Profilim bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Puanlarımı harcamak istiyorum ancak sistemde hata alıyorum, ne yapmalıyım?

Online hesabınız ve Vien Drop Puan ile ilgili yaşadığınız tüm soru ve sorunlar için web sitemizin iletişim bölümünde yer alan formu doldurmanız yeterli, uzman ekibimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçip, destek olacaktır.