1750 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
1750 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

HİKAYEMİZ

    Şehrin ortasında, kadim bitki özleriyle şifalanmaya çalışarak geçen yolculuğumuzda Vienurla doğdu. İyiliğe adanmış bir yaşamın hastalığa odaklanmaktan daha önemli olduğunu biliyoruz ve her gün, doğaya ulaşmanın uzun vadede sağlığımızı ve zindeliğimizi geliştirebileceğine inanıyoruz. Vienurla'nın da varoluş amacı, gündelik hayatımızda ruh, zihin ve beden dengesini doğal yollarla sağlamak. Size dünyanın her yerinde mevcut olan en iyi yağları ve hidrolatları sunmak ve bu ürünlerin koşulsuz olarak arkasında durmak için sürekli çalışıyoruz. Kendimizi holistik bakış açısıyla birlikte, doğal sağlık alanında da eğitimlere adadık, sürekli öğreniyor, yenileniyor ve yeniliyoruz. Ayrıca, şirketimizi gezegenimize ve her türlü yaşam formuna saygı duyacak şekilde işletmeyi taahhüt ediyoruz. Bütünün hayrına hizmet etmekten ve yaptığımız işi sevmekten gurur duyuyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

Yoğun araştırmalarımız sonucu bulduğumuz ve %100 organik sertifikalı doğal yağlarımız ve hidrolatlarımız modern ve hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. Formülasyonlarımız modern bilime ve geleneksel kullanıma dayalı olarak güvenli ve etkili olacak şekilde oluşturulmakta ve bu süreçte kullanılan yağlarımızın ve oluşturduğumuz karışımlarımızın kimyasal içerikleri ve terapötik etkileri Yüksek Eczacı ve Kimyager danışmanlarımız tarafından onaylanmaktadır. Uçucu yağlarımız buhar distile, sabit yağlarımız soğuk sıkım yöntemiyle ve hidrolatlarımız esansiyel yağı ayrıştırılmamış haliyle buhar distile sonucu elde edilmiştir. Ürünlerimizin tamamı Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

İnsanlığın gün geçtikçe doğaya ve ekosisteme verdiği zararın farkında olarak bu yola çıktık. Tüketimin etkilerini öğrendikçe, atıklarımızı azaltabilmeyi ve kullandığımız plastiklere alternatifleri araştırmaya devam ediyoruz. Vienurla olarak Biz, mümkün olan en atıksız ve kompost edilebilir kutu, kargo paketi ve geri dönüştürülebilir cam şişelerle üretim ve satış yapıyoruz. Açıldıktan bir dakika sonra atılacak karton kutularını şişelerimiz için üretmiyoruz veya kargo süreçlerinde daha uygun fiyatlı olduğu için balonlu naylonlar kullanmıyoruz. Buna ek olarak mümkün olan en lokal haliyle ürünlerimizin tedariğini sağlıyor, üretim ve satış süreçlerindeki karbon ayak izimizi en aza indirebilmek adına ekolojik ve sürdürülebilir değerlerimizi korumaya devam ediyoruz. Vücudumuza sürdüğümüz herşey doğrudan kendi sağlığımıza ve gezegenimizin sağlığına etki ediyor, biz de mümkün olan en doğal haliyle, zarar vermeden fayda yaratmayı hedefliyoruz.